Retriever klub CZ

Sekce pro členy občanského sdružení

Přihlášení uživatele »

Údaje nemusí odpovídat skutečnosti. Na jejich opravách, aktualizaci a zadávání nových jedinců se průběžně pracuje.

Cílem členské sekce je poskytnout členům i čekatelům na členství nadstandardní přístup k informacím z vedení klubu, chovu, akcích ale také funkčnosti, které budou mít k dispozici exkluzivně členové a čekatelé. Mezi první spouštěné vlastnosti bude patřit předvyplnění přihlášek na akce vašimi kontaktními informacemi a možnost správy vašich kontaktních údajů, proto aby vás propozice, vstupní listy nebo zpravodaj vždy zastihly na správné adrese. Prosíme věnujte patřičnou pozornost jejích vyplnění a udržování aktuálních informací, především emailu a kontaktní adresy. Pro přihlášení vyplňte vaše členské číslo jako LOGIN a "jmenoprijmeni" bez diakritiky a velkých písmen do políčka HESLO. Tedy heslo pro uživatele Jan Novák bude jannovak.

Z DŮVODU BEZPEČNOSTI VAŠEHO ÚČTU PROSÍME IHNED PO PRVNÍM PŘIHLÁŠENÍ SI VAŠE DEFAULTNÍ HESLO ZMĚŇTE.

Do členské sekce mají právo přistupovat i čekatelé, jak stanovují stanovy klubu o právech čekatelů na členství RK CZ. Po přijetí jejich přihlášky a vytvoření jejich profilu budou vyrozuměni emailem o aktivaci účtu a budou se moci přihlásit.

RK CZ si vyhrazuje právo jakýkoliv účet člena, u kterého evidujeme nedostatky v řádných úhradách za členství a kalendářní rok deaktivovat, případně zrušit. Přihlášením do členské sekce bere uživatel na vědomí pravidla pro používání webu RK CZ a dává souhlas s použitím poskytnutých údajů a vložených informací ke zpracování RK CZ a k jeho potřebě.

Sponzoři
© 2014 Retriever klub CZ, verze systému: 20160201, verze databáze: 20180425